Yorum Ekle
Yorum Yap
Ad - Soyad
Şehir
Mesaj
 • Gül - Denizli21.09.2016
  tek kelimeyle mukemmel bir doktor
 • Mehmet Yıldırım - Denizli21.09.2016
  Doktorumuzu bize başka bir kardiyoloji uzmanı tavsiye etti. Kendisinden hocam diye bahsetmişti. Açıkçası Halil hocayla ilk tanıştığımızda çok şaşırmıştık. Bu kadar genç yaşta bir doçent beklemiyorduk. Ama iyi ki de tanışmışız. O kadar güler yüzlü ve mesleğini bu kadar iyi sahiplenen ve becerikli bir doktor görmedim. Annemin başka bir hastanede yapılan anjiyosunda ameliyatta olamaz stent de takılamaz denilmişti. Ancak Halil hoca 1 saat içinde tıkalı damalarını açıp bir gün sonra sağ salim annemi taburcu etti. Annem şimdi doktorumuz için hayır duaları okuyor. Çok teşekkürler Halil Hocam..
 • Elif Çatal - Denizli21.09.2016
  Genç, güleryüzlü,becerekli ve en önemlisi hastasını sahiplenen bir doktorumuz.Gecenin 3 ünde yatağından kalkıp gelip babamı bize geri kazandırdı.Allah bin kere hocamızdan razı olsun..
 • Fatma - Denizli21.09.2016
  annemin rahatsızlığı sebebiyle tanıştık hocamızla.o güleryüzlü ve içten tavırlarıyla annemi mest etti.anneme anjiyo yapıp tıkalı damarını açtı.doktorumuza çok teşekkürler..
 • Damla - Denizli21.09.2016
  insan başına gelince bilmiyor.zannediyorki ankara ve istanbul sadece tıbbın merkezi. denizlimizdeki doktorlarımızın kıymetini bilemiyoruz.Halil hocam sizi doğuran anaya yetiştiren ailenize ve hocalarımıza binlerce teşekkür.Sadece mesleğinizi iyi yapmıyorsunuz, o güleryüzünüz içtenliğiniz herşeye beddel. teşekkürler.allah yolunuzu açık etsin...
 • Deniz - Denizli21.09.2016
  Halil hocamla ilgili yazılanları okuduğumda onu ne kadar az tanıdığınızı fark ettim.Halil hocam ile hasta olarak veya hasta yakını olarak hiç iletişimimiz olmadı.Bununla beraber değerlendirmeleri yapanların sadece Dr.\'luğunu düşündüklerini biliyorum.Bence kesinlikle kendisini tanımalılar ve gerçekte bir insanın title\'dan bağımsız insana insan gibi değer veren birisi olduğunu aslında bu hümanistliği nedeni ile çok yorulduğunu ve sizler gibi onu anlayanlar olmasa işinden ve hayattan zevk alamayacağını biliyorum.Seni Seviyorum hocam...:)
 • Tevfik - Denizli21.09.2016
  Genç ve başarılı doktorumuza teşekkürler..
 • BErnur Atik - Denizli21.09.2016
  Çok değerli doktorumuz,abimiz,büyğümüz ya da kısacası 18 senedir en çok ısındığım doktor amcam :) Öncelikle birşey belirtmek istiyorum. Bir insanın karın ağrısında bile çok rahatsız olduğu,ağrısı geçtikten sonra sanki çok muhteşem birşey olmuş gibi davrandığı ama yarım saat sonra sağlığının değerini unutup devam ettiğini çoğu kez gördüm. Tabiki hiçbir canlı hasta ve rahatsız olmak istemez ama hasta olduğunda da en iyi doktor tarafından tedavi olmak ister. Ben ameliyat olduğum süre içerisinde kendimi hasta gibi görmekten hep uzak durdum.Bunda annem,babam ve manevi babam olarak gördüğüm hocamın çok katkısı var. 18 senede ameliyat masasına hiç yatmamıştım.Bu ameliyatımda çok değerli doktorumun enejisi, sıcak kanlılığı ve bize verdiği güveniyle birlikte belkide bir karın ağrısı kadar kolay atlattım. Ne kadar uğraşsam doktorumun bendeki sevgisini ve ayrıcalığını anlatamam.Hayatta umarım hep daha da güzel yerlere gelirsniz siz bizi mutlu ettiniz bizimde dualarımız hep sizinle.Bu hayatta o ameliyat masasında sağlığına kavuştuğu için gülerek kalkan hastalarınızın yüzündeki gülücüklerden bin kat kadar daha mutlu olursunuz. Bizi yönlendiren ve ilk adımı atmamıza vesile olan Serkan GiRGİN ve Mehmet ELCİK doktorlarımıza da teşekkür ederiz. Ve bu dönemde maddi manevi hep benim yanımda olan hiçbir zaman desteğini esirgemeyen karate hocam Mustafa ÖZSUN\'a çok teşekkür ederim. Sevgili doktorumuza sonsuz teşekkür ederiz...
 • Elmas Çelikbilek - Denizli21.09.2016
  Halil hocamı bir doktor yakınımız sayesinde tanıdık. Bu kadar genç yaşta bu kadar başarılı bir doktorumuz var. Annem Halil hocamın fanatiği oldu.Hocam o kadar samimi ve sıcak davranıyor ki hastalarına anlatmakla olmaz mutlaka tanımanız lazım. Hocam iyi ki sizi tanıdık.
 • Mehmet - Denizli21.09.2016
  ALP KRİZİ GEÇİRDİM. ANJİYO OLDUM AMELİYAT OLMAN GEREKİYOR DEDİLER. BİR ARKADAŞIMIN ANJİOSUNU HALİL BEY YAPMIŞ.BEN HASTANEDE YATARKEN EŞİM ANJİO CD SİNİ HALİL HOCAYA GÖTÜRDÜ. AMELİYATA GEREK OLMADAN DAMARLARIMIN AÇILABİLECEĞİNİ SÖYLEMİŞ EŞİME. HOCAM 3 TANE TIKALI OLAN DAMARIMI 1 SAAT İÇİNDE AÇTI.HEM DE BENİMLE SOHBET EDEREK ŞAKALAŞARAK. ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN HALİL HOCAMDAN.
 • Ayşegül - Denizli21.09.2016
  İnternetten araştırdığım doktorumuzu yine burada yorumda bulunmamak olmaz. İyi ki sizinle tanıştık sayın doktorum.İnsan güveneceği bir hekim arıyor. Ben de doktorumuza güvendik.Gerçekten boşuna övgüde bulunmamış insanlar.
 • Ayşe Güler - Denizli21.09.2016
  Halil hocam sizi ilk gördüğümde üniversitede asistanlarınızın sizi, sizinde onları ne kadar sevdiğini farkettim.Sonrasında hastanız olarak sizi tanıdıgımda hastalarınızın sizi, sizinde onları ne kadar kadar sevdiğini gördüm.Hocam sizin gibi doktorlarımız muhakkak vardır.Allahtan temennim böyle doktorlarımızın sayısının artması.Allah sizin yüzünüzü hep güldürsün ki sizde hastalarınızın personelinizin sevdiklerinizin yüzünü güldürün.
 • Ahmet - Denizli21.09.2016
  kalp kapağımda problem oldugunu söylediler. bu kapagın degismesi gerekir. ama hamile oldugun için kapak degisemez sende dogum yapamazsın dediler. caresizdik.. doktorumuza sorduk ne yapabiliriz diye. o da halil hoca ya gidin ne yapar dedi. halil hocam kalbime balon yaptı kalp kapağımı genisletti. suan oglum bir yasında. allah bin kere razı olsun doktorlarımızdan. sadece halil hocam değil onunla tanışmamızı sağlayan bekir bey dende cengiz beyden de.iyi ki varsınız sayın doktorlarım.
 • Serkan sonmez - Denizli21.09.2016
  Hocam sizden Allah razı olsun. Bizi dışarıda o kadar korkutmustular ki. Esim gercekten kalp hastası gibi kendini hissedip panik ataklar geçiriyordu. Sizin icin söyleyebilecek en güzel şey insan sizin yanınızda kendini güvende hissediyor. Tekrar tekrar sagolun hocam
 • Mahinur Paşalı - Denizli21.09.2016
  Sayın doktorum, insanın hayatını emanet ettiği doktorlarımızdan almış oldugu enerjinin en güzel örneği sizsiniz.Bu pozitif enerjiniz hastalarınıza o kadar moral oluyor ki. Doktorum, siz mesleğinizi ve hastalarınızı cok seviyorsunuz. Annemin o yanagını sevmeniz bile onu iyileştirmeye yetti.Size çok teşekkür ederim.
 • G - Denizli20.09.2016
  Sayın hocam babama 3 ana damarına stent takarak onu sağlığına kavuşturdu. Ona sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Sıcak kanlı samimiyetine, ilgi ve alakası içinde teşekkürlerimi sunar, meslek hayatında başarılar dilerim. Saygılar hocam
 • G - Denizli20.09.2016
  Sayın hocam babama 3 ana damarına stent takarak onu sağlığına kavuşturdu. Ona sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Sıcak kanlı samimiyetine, ilgi ve alakası içinde teşekkürlerimi sunar, meslek hayatında başarılar dilerim. Saygılar hocam
 • Baybars - Denizli20.09.2016
  Değerli hocam meslek hayatınızda basarılarınızın devamını dilerim. Hastalariniza verdiginiz güven duygusu belki de iyilesmedeki en önemli rol. Saygilarimla
 • Ayşegül - Denizli20.09.2016
  Annemin genlerinden gelen problemden dolayı damarları yaşına göre çok yaşlanmış ancak Rabbim Halil Beyle tanışmayı nasip etti ve Annemi %99 luk tıkanıklıkla yakaladı ayrıca annemi sempatik tavrıyla motive eden Halil Beye çok teşekkür ediyorum.
 • Zeynep-Hakan Aksu - Denizli20.09.2016
  Bu kadar genç yaşta profesör olan hocamı tebrik ederiz. Güleryüzü ve sıcakkanlılığı hastalarına moral veriyor. Cok acar bir doktorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.
 • Hikmet - Denizli20.09.2016
  Kuzeni olmaktan, abisi (o amca der) olmaktan gurur ve onur duyduğum güzel insan! Yorumlara eklenecek çok şey var, hekimliği yanında ve belki de ondan önce insan sevgisi ve bu sevgiyi karşısındakine hissettirmesi kolay bulunur bir erdem değil! İyi ki varsın, hepimizin, öğrencilerinin, hastalarının, arkadaşlarının, dostlarının gözbebeğisin.
 • Mehmet - Isparta20.09.2016
  İnternetten araştırdıgım ve hakkında bu kadar övgüler söylenen doktoromuzla ilk tanışmamızda aldığım elektrik daha tedaviye başlamadan hastalığımı iyiliştirdi. Sayın doktorum işlerinizde allah yardımcınız olsun yolunuz açık olsun.
 • Zehra - Adana20.09.2016
  Yazılan yorumları tektek okudum hepiniz okadar haklisinizki. hocam sizi cok seviyorum. Mesleğinizde basarılarınızın devamını diliyorum. Ogrencileriniz cok sansli sizin gibi bir hocaları olduğu icin
 • ümmü büyükdağ - Adana20.09.2016
  saygıdeğer doktoruma en içten şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunarım bir kez daha allah sizden razı olsun ellerinize sabrınıza yüreğinize sağlık annenizin elllerinden öperim böyle yiğit böyle mert insan yetiştirdiği için buraya kadar gelirken tozlu taşlı yollarınızı unutmamışsınız gördüğüm kadarıyla belki iyi belki de zor şartlarda hendeklerden geçtiniz ama yediğiniz helal lokmanın hakkını gördüm sizde fazlasıyla ve bu dünyanın karanlık olmasına rağmen sizin dünyanız aydın kalmış ipek gibi kalpli doktorum.bugün eşinizi de gördüm maşallah yok böyle birbirine yakışan ve uyuşan bir çift.allahım huzurunuzu ve mutluluğunuzu bozacak olan düşmanınız varsa gözlere perde yüreğine merhamet gelsin sizden uzak dursun hoşça ve ve arkadaşça kalın sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürler dilerim allah sizi ve sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin
 • sibel - Denizli20.09.2016
  42 yaşındayım.bundan bir hafta önce tanıştım halil beyle.o kadar umutsuzdum ki o benim son çaremdi...öncesinde iki ayrı doktora göründüm ikiside damarlarımdaki tıkanıklık nedeniyle ameliyat demişti.\"bay pass\" öylesine korkuyordumki anlatamam.bir yandanda göğüs ağrılarım şiddetle hızlanıyordu.halil bey bana ameliyatsız damarlarımı açmaya çalışacağını döyledi.o kadar mutlu olmuştumki onu karşıma çıkardığı için allaha binlerce kez teşekkür ettim.ilaçlı iki stent takıldı.bir gece kalıp çıktım hastaneden.doktorumun bana önerdiği ilaçları kullanıyorum şu an evde...ve hiç ağrım yok..size çok teşekkür ederim halil bey.allah sizden razı olsun..sizide sevdiklerinize bağışlasın inşallah....
 • Eda - Denizli20.09.2016
  Sayin hocam burada yazılanları okuduktan sonra söylenecek söz kalmadı aslında. Siz hastalarinizi kendi anneniz ve babanız gibi düşünüp ilgileniyorsunuz. Bence bu söz yeter başka söze gerek yok. Allah size güç kuvvet versin.
 • Zülküf Özçepik - Adana20.09.2016
  ocamız, sözlerle anlatılmaz mükemmel bir insan.ben 32 yaşındayım ve geçen hafta kalbimdeki arvd yani “ani kardiyak ölüm” hastalığımı tespit edip aynı gün bana kalp pili takarak Allahın izniyle hayatımı kurtardı.(Onu tanımadan önce muayene eden doktorlar(!) kalbim için sapasağlam demişti.)kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.bu hafta kendisi de ameliyat olan ve gönlümde öz abim kadar değere sahip Halil hocamıza yüce rabbimden acil şifalar diliyorum.
 • Mehmet Ayşegül - Denizli20.09.2016
  Doktor bey ile 3 yıl önce tanıştım başka bir doktor tanıdığın tavsiyesi ile.. Benim sorunum 1 derece aort kapak yetmezliği.. Halil bey büyütülecek bir şey olmadığını söyledi ama geçiştiren bir tavırla değilde açıklayarak.. Şimdi kontrollerim var yılda bir kez.. İnşaallah bu ay içinde tekrar kontrole gideceğim.. Bende ameliyat olmaktan korkuyorum... Kapat tamiri ile ilgili birşeyler duydum ve araştırdım kendisine onları sorucam bilgi almak için sağolsun önce çok kaliteli bir insan sonra işini iyi bilen bir doktor.. Yolu ve bahtı açık olsun...
 • Yasemin T. - Adana30.08.2016
  Halil Bey çok ilgili ve nezaketliydi. Tedavisinden çok memnun kaldım.
 • Mehmet T. - Adana30.08.2016
  Doktorumuzun enerjisi pozitif yaklaşımı beni olumlu yönde çok etkiledi kendisine enerjisinden dolayı çok teşekkür ederim
 • Ayşen S. - Denizli30.08.2016
  İlk defa geldiğim bir hastane ama doktorlarından ve hizmetinden memnun kaldım